Anasayfa / FORMÜLLER / Ultra Soothing Cleansing Water

Ultra Soothing Cleansing Water Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1409


Hiçbir durulama Temizleme suyu, Micellar su temizleyici bebeğin yüz, vücut ve bebek bezi için, Argan yağı ile.


Print

Ultra Soothing Cleansing Water

Hiçbir durulama Temizleme suyu, Micellar su temizleyici bebeğin yüz, vücut ve bebek bezi için, Argan yağı ile.

Özellikler

Görünüm: şeffaf,viskoz

pH: 6-6.5

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEIYONIZE WATER Aqua 75.50
E.D.T.A Etilen Diamin Tetraasetik Asit Şelatlama Ajanı 0.10
TEQGUARD BDP Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroxyacetic Asit Koruyucu 1.00
ELOPERS CONSPM400 Coco-Glucoside;Glyceryl Oleate 1. Yüzey Aktif 2.00
TEQPON BAL Cocamidopropyl Betaine (and) Lauryl Glucoside 1. Yüzey Aktif 6.00
TEQIN B 30 Coco Amido Propyl Betain % 35 2. Yüzey Aktif 7.00
PROTEOL OAT Sodyum Lauril Oat Amino Asid 2. Yüzey Aktif 7.00
AQUASIL OIL -ARGAN Argan Oil water soluable Yağlandırıcı; Humektan 1.00
ESANS Fragrance 0.40

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Deiyonize su alınır içerisin ed.ta eklenir çözülünceye kadar karıştırılır. Ardından diğer yüzey aktifler sırası ile karışıma ilave edilir.Son olarak koruyucu ve esans ilavesi yapılıp proses sonlanır.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

E.D.T.A

EDTA çeşitlerinin en önemli özelliği kompleks yapma kapasitesinin yüksek oluşu ve hidrolize karşı direnç göstermesidir. Ayrıca kompleksin, yükselen sıcaklıkta alkali ortamda kararlı olduğu da önem taşır. Deterjanlarda EDTA çeşitlerinin en önemli fonksyonu perborat ve perkarbonat ağartmasını kararlı yapmaktır. Dekompozisyonu katalizeyen ağır metallerin eser miktarlarının engellemek için % 0,5-0,1 kadar az gereklidir. Sabun:EDTA kalıp sabuna, tuvalet sabunlarına, ve traş sabunlarına renk kaybı ve küf (ekşime, kokma) oluşumunu önlemek amacıyla eklenebilir. Kozmetik ve tuvalet malzemeleri: Temizleyici ve yağ gidericiler:EDTAnın çözünürlüğü ve hidrolize karşı direnci, onu endüstriyel ve kurumsal temizleyici ve yağ gidericilerde kullanışlı yapar. Su taşıyan kalıntıların, temizlenmiş yüzeye yerleşmesini engeller ve boru,nozzle ve tanklarda pul oluşumunu önler. Ayrıca, temizleme prosesinin tamamı boyunca deterjanlıklarını ilerleten yüzey aktiflerle etkileşim içindedirler. EDTA çeşitleri öyle çözünürlerdir ki, birçok formülasyonlarda bulunan fosfatların tamamını veya birkaçının yerini almak için kulanılır. EDTA çeşitleri, emülsiyonlara(yağlayıcı, parlatıcı dahil), su sertliği ve polivalent metal iyonlarının etkisini en aza indirmek için katılabilir.

TEQGUARD BDP

TEQGUARD® BDP Phenoxyethanol, Benzoic Acid ve DeDehydroacetic Acid kombinasyonundan yapılmış geniş spektrumlu bir aktiviteye sahip olan paraben free, formaldehit içermeyen bir koruyucu maddedir. Düşük bir toksisiteye sahip olması ile birlikte, suda çözünür.Kullanım aralığı %0,2-1,2 arasındadır.Durulanmayan ve durulanan formülasyonlarda, katyon ve anyon sistemler dahil olmak üzere çok çeşitli formüllerde uyumludur.saç bakımı, cilt bakımı, bebek ürünleri,şampuanlar,kondisyonrler gibi çok çeşitli ürünlerde kullanılabilir.pH 2 ile 7 arasındaki ürünlerde kullanılmaktadır.

ELOPERS CONSPM400

Geri yağlandırıcı olarak tüm bebek bakım ve cilt bakım şampuan ve temizlik ürünlerinde kullanılır. Yoğun bir nemlendirici ve cilt yumuşatıcı hissi yaratmak için insan derisinde doğal olarak oluşan doğal bir lipit kullanır. Günümüzün çevreye duyarlı tüketicilerine yönelik Bebek bakımı ve vücut yıkamaları için idealdir.

TEQPON BAL

Kozmetik ürünlerin de yüzey aktif ham madde olarak kullanılır. Iritasyonu düşük yüksek aktifli yüzey aktif sistemidir. Duş jeli, Şampuan, Sıvı sabunda kullanılabilir.

TEQIN B 30

Amfoterik, iritasyon düşürücü, yumuşak temizleme etkisi olan ikincil yüzey aktif madde. Ayrıca, ürün sert ve yumuşak suda mükemmel köpük özelliklerine sahiptir. B30, şampuanlar, duş ve köpük banyoları ve sıvı sabunlar gibi cilt ve saç temizliği için tüm ürünlerde çok hafif amfoterik yüzey aktif madde olarak kullanılır

PROTEOL OAT

Anyonik . iritasyonu düşük keratine iyi tutunan köpüğü stabilize eden ikincil yüzey aktif madde .Göz iritasyonu düşürür.

AQUASIL OIL -ARGAN

Argan özellikle cilt bakımı için köpük bırakmayan ve düşük temizleme özellikli maskeleme maskesi olarak tasarlanmıştır. Cildin yeniden canlandırılması, cilt bariyeri restorasyonu ve nemlendirme faaliyetlerine sahiptir. Karıştırıldığı emülgatörler sayeinde suda çözünür. Argan yağı unsaponifiables, tokoferoller ve E vitamini açısından çok zengindir. cildin kurumasına ve yaşlanmasına karşı savaşmak için ideal olan aktif yağdır. Tırnakları güçlendirmek için de mükemmeldir. Fonksiyonlar: kırık önleme, kırışıklık önleme, antioksidan, yumuşatıcı, nemlendirici, sertleştirme, anti-akne, egzama tedavisi, ve yanıklar tedavi amaçlı kullanılır.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya