Anasayfa / FORMÜLLER / Soğuk Proses Nemlendirici Jel

Soğuk Proses Nemlendirici Jel Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1462


Cildi onarmaya ve korumaya yardımcı besleyici bir formül. Krem, cildi nemlendirmeye ve soğuk ve kuru hava gibi dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur.


Print

Soğuk Proses Nemlendirici Jel

Cildi onarmaya ve korumaya yardımcı besleyici bir formül. Krem, cildi nemlendirmeye ve soğuk ve kuru hava gibi dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur.

Özellikler

Görünüm: şeffaf - viskoz

pH: 5.5-6.5

Stability: parfümünüz ile stabilite yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEİYONİZE SU Aqua 96.00
SEPIMAX ZEN Polyacrylate Crosspolymer-6 Kıvamlaştırıcı 1.00
AQUAXYL Xylitylglucoside & Anhydroxylitol & Xylitol Aktif Madde 3.00
TEQGUARD EHGP Ethylhexylglycerin ;Phenoxyethanol Koruyucu 1.00

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Deiyonize su alınır içerisine Zen ilavesi yapılıp çözülünceye kadar karıştırılır daha sonra diğer ham maddeler sırası ile karışıma ilave edilir.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

SEPIMAX ZEN

Elektrolite ve ph değişimine çok dayanıklı, askıda tutabilen transparan ve opak sistemler için uygun, yağı emülsiye eden kıvamlaştırıcı polimer.

AQUAXYL

Tüm cilt katmanları boyunca nem dolaşımı ve hiyalüronik asidin arttırılması için 3D hidratasyon sağlar. 24 saat içinde su kaybını sınırlayarak cilt bariyeri güçlendirilir. 28 günde daha yumuşak pürüzsüz bir cilt sağlar. Özel anti dehidrasyon kalkanı sayesinde su kayıplarını azaltılır. Koruyucu içermez.

TEQGUARD EHGP

Tüm kozmetik ürünlerinde kullanılabilecek geniş spektrumlu koruyucudur. Güvenli bir koruyucu olup bakteri, maya ve mantara karşı etkilidir. tüm cilt bakım ürünlerinde durulanan ve durulanmayan kullanılabilir. Paraben, Formaldehit ve CIT/MIT içermez. Sıvı kozmetik koruyucu ıslak mendil ve hassas uygulamalar için uygundur. Bu hafif sıvı karışımı şeffaf jeller için ideal bir çözümdür ve hidroliz, sıcaklık ve pha karşı kararlıdır

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya