Anasayfa / FORMÜLLER / Probiyotik Yüz Serumu

Probiyotik Yüz Serumu Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1586Print

Probiyotik Yüz Serumu

Özellikler

Görünüm: şeffaf,Viskoz

pH: 5.5-6.5

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEIYONIOZE SU Aqua 94.20
SEPIMAX ZEN Polyacrylate Crosspolymer-6 Kıvamlaştırıcı 0.80
BIOTILYS Lactobacillus Ferment Lysate Aktif Madde 2.00
AQUAXYL Xylitylglucoside & Anhydroxylitol & Xylitol Aktif Madde 2.00
TEQGUARD EHGP Ethylhexylglycerin ;Phenoxyethanol Koruyucu 1.00

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Deiyonize su alınır içerisine sepimax zen ilavesi yapılıp çözülünceye kadar karıştırılır daha sonra diğer ham maddeler sırası ile karışıma ilave edilip homojen bir karışım olduğun da proses sonlanır.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

SEPIMAX ZEN

Elektrolite ve ph değişimine çok dayanıklı, askıda tutabilen transparan ve opak sistemler için uygun, yağı emülsiye eden kıvamlaştırıcı polimer.

BIOTILYS

Lactobacillus pentosusun optimize edilmiş fermantasyon yöntemi ile elde edilen yeni green teknoloji bileşenidir. Bağışıklık sisteminin dengelenmesi, bazı patojenlerin büyümesinin engellenmesi, bağırsak homeostazının düzenlenmesi, bağırsak epitelyal bariyer fonksiyonunun güçlendirilmesi ve bağırsak epitel bariyer disfonksiyonunun önlenmesi gibi birçok sağlık yararı sunar. Bu ürün, cilt koruma ve onarım ürünleri için önerilir.

AQUAXYL

Tüm cilt katmanları boyunca nem dolaşımı ve hiyalüronik asidin arttırılması için 3D hidratasyon sağlar. 24 saat içinde su kaybını sınırlayarak cilt bariyeri güçlendirilir. 28 günde daha yumuşak pürüzsüz bir cilt sağlar. Özel anti dehidrasyon kalkanı sayesinde su kayıplarını azaltılır. Koruyucu içermez.

TEQGUARD EHGP

Tüm kozmetik ürünlerinde kullanılabilecek geniş spektrumlu koruyucudur. Güvenli bir koruyucu olup bakteri, maya ve mantara karşı etkilidir. tüm cilt bakım ürünlerinde durulanan ve durulanmayan kullanılabilir. Paraben, Formaldehit ve CIT/MIT içermez. Sıvı kozmetik koruyucu ıslak mendil ve hassas uygulamalar için uygundur. Bu hafif sıvı karışımı şeffaf jeller için ideal bir çözümdür ve hidroliz, sıcaklık ve pha karşı kararlıdır

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya