Anasayfa / FORMÜLLER / Fırçasız Konsantre Oto Yıkama

Fırçasız Konsantre Oto Yıkama Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 722


Yüksek köpüklü, fırçasız araba şmpuanı. Trafik fimini çözen özel yüzey aktifle üretilmiştir.


Print

Fırçasız Konsantre Oto Yıkama

Yüksek köpüklü, fırçasız araba şmpuanı. Trafik fimini çözen özel yüzey aktifle üretilmiştir.

Özellikler

Görünüm: Transparan likid

pH: 8-10

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
KATHON CG ICP II CIT/MIT Koruyucu 0.10
DEIYONIZE SU Aqua 39.90
E.D.T.A Etilen Diamin Tetraasetik Asit Şelatlama Ajanı 7.00
POTASYUM HIDROKSIT POTASSIUM HYDROXIDE 5.00
POTASYUM TRIPOLIFOSFAT %50 PTPP 5.00
COSMACOL AES 70224 Sodium Laurly Eter Sulphate 1. Yüzey Aktif 20.00
TEQIN B 45 Coco amido propyl betaine 45% 2. Yüzey Aktif 6.00
ENSOLINE 912 Fatty Amine Derivative, IPA 1. Yüzey Aktif 15.00
LIALET 125-7 Oxo Alkol C12-15 7EO 1. Yüzey Aktif 2.00

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Su alınır. EDTA, potasyum hidroksit ve potasyum tripoli fosfat sırası ile karıştırıldıktan sonra diğer hammaddeler sırası ile ilave edilip homojen görüntü elde edilinceye kadar karıştırılır. 

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

KATHON CG ICP II

KATHON CG / ICP II nin geniş spektrumlu etkinliği, mükemmel fiziksel ve kimyasal uyumluluk ve önerilen kullanım seviyelerinde düşük toksisite, formülatörlere diğer ticari koruyuculara ekonomik, etkili ve çevresel olarak kabul edilebilir bir alternatif sunar.Biosit üreten firmalar için yüksek aktivitede çok geniş spektrumlu bakteri, mantar ve mayaya karşı etkili konsantre koruyucu.

E.D.T.A

EDTA çeşitlerinin en önemli özelliği kompleks yapma kapasitesinin yüksek oluşu ve hidrolize karşı direnç göstermesidir. Ayrıca kompleksin, yükselen sıcaklıkta alkali ortamda kararlı olduğu da önem taşır. Deterjanlarda EDTA çeşitlerinin en önemli fonksyonu perborat ve perkarbonat ağartmasını kararlı yapmaktır. Dekompozisyonu katalizeyen ağır metallerin eser miktarlarının engellemek için % 0,5-0,1 kadar az gereklidir. Sabun:EDTA kalıp sabuna, tuvalet sabunlarına, ve traş sabunlarına renk kaybı ve küf (ekşime, kokma) oluşumunu önlemek amacıyla eklenebilir. Kozmetik ve tuvalet malzemeleri: Temizleyici ve yağ gidericiler:EDTAnın çözünürlüğü ve hidrolize karşı direnci, onu endüstriyel ve kurumsal temizleyici ve yağ gidericilerde kullanışlı yapar. Su taşıyan kalıntıların, temizlenmiş yüzeye yerleşmesini engeller ve boru,nozzle ve tanklarda pul oluşumunu önler. Ayrıca, temizleme prosesinin tamamı boyunca deterjanlıklarını ilerleten yüzey aktiflerle etkileşim içindedirler. EDTA çeşitleri öyle çözünürlerdir ki, birçok formülasyonlarda bulunan fosfatların tamamını veya birkaçının yerini almak için kulanılır. EDTA çeşitleri, emülsiyonlara(yağlayıcı, parlatıcı dahil), su sertliği ve polivalent metal iyonlarının etkisini en aza indirmek için katılabilir.

COSMACOL AES 70224

Anyonik, köpüğü yüksek, tuz ile viskozite alabilen yüzey aktif madde. Şampuan, sıvı sabun gibi tüm yağ alma amaçlı ürünlerde kullanılır. şampuan (%8-18), Sıvı sabun (%7-15), Sıvı Detarjan (%5-15),Cam sil(%0.2-1)

TEQIN B 45

Amfoterik, iritasyon düşürücü, yumuşak temizleme etkisi olan ikincil yüzey aktif madde. Şampuan, sıvı sabun, ıslak mendil, duş ve köpük banyoları gibi cilt ve saç temizliği için tüm ürünlerde çok hafif amfoterik yüzey aktif madde olarak kullanılır. B45, yüksek aktif konsantrasyon, en iyi saflık ve iyi köpürme özelliklerine sahip konsantre bir Kokamidopropil Betaindir.

ENSOLINE 912

Alkali stabil olan bu ürün yağ alma ve dispersyon ajanı olarak birçok temizleme ürününde kullanılır.

LIALET 125-7

Düşük IsIda etkin temizleme özelligi olan toz deterjanda kullanılan lineer yapida noniyonik. Yağ çözme gücü yüksektir. Genel Temizlik 1-3%; Toz deterjan 1-10%; Yag / Kir Coz 3-5%

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya