Anasayfa / FORMÜLLER / Saç Wax- Opak Standart

Saç Wax- Opak Standart Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 116


Saçı sertleştirmeden dalagalanan, şekil verilebilen ve gün boyu dayanım sağlayan bir üründür. Saçınız yumuşak, hafif ve esnek olacaktır.


Print

Saç Wax- Opak Standart

Saçı sertleştirmeden dalagalanan, şekil verilebilen ve gün boyu dayanım sağlayan bir üründür. Saçınız yumuşak, hafif ve esnek olacaktır.

Özellikler

Görünüm: Opak, viskoz

pH: 6-7

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
A EMULDAC AS 25 Cetearath 25 Emülgatör 20.00
A ISOFOL 20N Octyldodecanol Yağlandırıcı; Humektan 10.00
A TEQ HE Peg 7 Glyceryl Cocoate Yağlandırıcı; Humektan 10.00
A TEQFEEL D5 Cyclopentasiloxane Silikonlar 5.00
A VAZELİNE BIS-DIGLYCERIL POLYACYLADIPATE-2 5.00
B DEIYONIZE SU 44.40
B GLİSERİN (PHARMA) Glycerine pharam grade Yağlandırıcı; Humektan 5.00
C TEQGUARD PC Phenoxyethanol; Caprylyl Glycol Koruyucu 0.60

Uyarılar

 
 

Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

A fazı 70-80 dereceye ısıtılır. B fazı 70-80 dereceye ısıtılır. A fazı B fazına karıştırıcı altında ilave edilir. Sıcaklık 60-65 derece iken C fazı ilave edilir. Daha sonra doluma geçilebilir.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

EMULDAC AS 25

Kozmetik ürünlerinde emülgatör. Saç, el kremleri(%0.1-0.5), O/W emülsiyonları

TEQ HE

Şampuan, duş jeli, sıvı sabunlarda geri ya?land?r?c? olarak kullan?lan emollient gliserol etoksilat elde edilen bir esterdir. Bu şampuan, duş jelleri ve banyo köpüğü formülasyonları için, berrak, açık sarı renkli bir hidrofilik yumuşatıcı ve uçucu yağlar ve kokular ve O / W emülsiyonları, kremler ve losyonlar için bir ko-emülsiyonlaştırıcı için bir çözünürlük güçlendirici.

ISOFOL 20N

Emollient yağlandırıcı, dogal wax esterleri gibi losyon ve kremlerde kullanılan yağlandırıcı. Krem ve losyon. İyi bir piğment ıslatma özelliği vardır. Yapışkanlık azaltıcı ve kuru ve iyi bir cilt hissiyatı sağlar.

GLİSERİN (PHARMA)

Gliserin cilt bakım formülasyonlarında en önemli ve en yaygın olarak kullanılan maddelerden biridir. Suda çözünen, kokusuz, renksiz, doğal nemlendirici olan gliserin, yaygın olarak nemlendirici, çözücü veya yağlayıcı olarak kullanılır.

TEQFEEL D5

Kullanımı ve yayılması kolaydır, cilde ve saça yumuşak ve kaygan bir his verir ve buharlaşmadan sonra kalıntı bırakmaz. Ayrıca yüzey gerilimini azaltabilir ve pigmentleri iyi dağıtmaya yardımcı olabilir. Taşıyıcı baz ve çözücü olarak kullanılan uçucu bir silikondur. Antiperspiranlar, deodorantlar, saç spreyleri, temizlik kremleri, cilt kremleri, losyonlar ve sopa ürünleri, banyo yağları, güneş ve tıraş ürünleri, makyaj ve tırnak cilalarında kullanılabilir

TEQGUARD PC

Modern cilt bakımı konsepti.Teqguard PC paraben ve formaldehit içermez. O / w- ve W / O-emülsiyon bazlı ürünler, jeller,toniklerde kullanılabilir.Herhangi bir pH sınırlaması yoktur Teqguard PC hidrolize karşı stabil ve elektrolitler ile uyumludur. Sonuç olarak, ürün stabilitesi üzerindeki Teqguard pc etkisi.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya