Anasayfa / FORMÜLLER / Nemlendiren Bakım Yapan Hacim Artıran Soğuk Proses Saç Kremi

Nemlendiren Bakım Yapan Hacim Artıran Soğuk Proses Saç Kremi Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1473


Nemlendiren, Hacim artıran aktifler ile zenginleştirilmiş saç kremi. Soğuk proses ile enerjiden, işçilikten ekipmandan kazanç sağlayacağınız yeni bir Saç Kremi Formülü.


Print

Nemlendiren Bakım Yapan Hacim Artıran Soğuk Proses Saç Kremi

Nemlendiren, Hacim artıran aktifler ile zenginleştirilmiş saç kremi. Soğuk proses ile enerjiden, işçilikten ekipmandan kazanç sağlayacağınız yeni bir Saç Kremi Formülü.

Özellikler

Görünüm: Opak.pasta

pH: 5-5.5

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEİYONİZ SU Kimyasal Adı 90.50
FLOCARE ET 1537 G Polyquaternium-37 & Propylene Glycol Dicaprylate/dicaprate & Trideceth-6 Kıvamlaştırıcı 5.00
XYLISHINE Xylitylglucoside & Anhydroxylitol & Maltitol & Xylitol & Pelvetia Canaliculata Extract Aktif Madde 1.00
TILICINE Tilia argentea Bud Extract; Water, Glycerol, Aktif Madde 2.00
E.D.T.A Etilen Diamin Tetraasetik Asit Şelatlama Ajanı 0.10
TEQGUARD PC Phenoxyethanol; Caprylyl Glycol Koruyucu 1.00
ESANS Kimyasal Adı 0.40

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Deiyonize su alınır. Karıştırıcı yüksek devirde iken polimer lavesi yapılır.Çözülünceye kadar karıştırılır.daha sonra diğer ham maddeler sırası ile ilave edilir.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

FLOCARE ET 1537 G

katyonik çözeltileri kıvamlaştırmak ve O / W emülsiyonlarını kalınlaştırarak stabilize etmek için kullanılabilecek polimrrdir.Kullanıma hazır sulu olmayan sıvı dispersiyon, nötralizasyon veya ısı gerektirmez.Yağlı olmayan ve yapışkan olmayan bir cilt hissi ile son derece kararlı emülsiyonlar oluşturmaya yardımcı olur.

XYLISHINE

Saç onarıcı ve nemlendirici aktif içeren bir bileşendir. Saça parlaklık verme ve esneklik kazandıran canlandıran bir aktif olarak XYLISHINE %3 kullanım oranı vardır. Saçpuan,saç kremi gibi ürünlerde kullanılır,katyonikler ile uyumludur. Durulanan ve durulanmayan ürünlerde kullanılabilmektedir.

TILICINE

Hacim verici, saçta antistatik etki, hacim sağlayan bitkisel aktif. Koruyucu tabaka oluşturur. Ciltte ve saçta nemlendirme özelliği vardır.

E.D.T.A

EDTA çeşitlerinin en önemli özelliği kompleks yapma kapasitesinin yüksek oluşu ve hidrolize karşı direnç göstermesidir. Ayrıca kompleksin, yükselen sıcaklıkta alkali ortamda kararlı olduğu da önem taşır. Deterjanlarda EDTA çeşitlerinin en önemli fonksyonu perborat ve perkarbonat ağartmasını kararlı yapmaktır. Dekompozisyonu katalizeyen ağır metallerin eser miktarlarının engellemek için % 0,5-0,1 kadar az gereklidir. Sabun:EDTA kalıp sabuna, tuvalet sabunlarına, ve traş sabunlarına renk kaybı ve küf (ekşime, kokma) oluşumunu önlemek amacıyla eklenebilir. Kozmetik ve tuvalet malzemeleri: Temizleyici ve yağ gidericiler:EDTAnın çözünürlüğü ve hidrolize karşı direnci, onu endüstriyel ve kurumsal temizleyici ve yağ gidericilerde kullanışlı yapar. Su taşıyan kalıntıların, temizlenmiş yüzeye yerleşmesini engeller ve boru,nozzle ve tanklarda pul oluşumunu önler. Ayrıca, temizleme prosesinin tamamı boyunca deterjanlıklarını ilerleten yüzey aktiflerle etkileşim içindedirler. EDTA çeşitleri öyle çözünürlerdir ki, birçok formülasyonlarda bulunan fosfatların tamamını veya birkaçının yerini almak için kulanılır. EDTA çeşitleri, emülsiyonlara(yağlayıcı, parlatıcı dahil), su sertliği ve polivalent metal iyonlarının etkisini en aza indirmek için katılabilir.

TEQGUARD PC

Modern cilt bakımı konsepti.Verstatil PC paraben ve formaldehit içermez. O / w- ve W / O-emülsiyon bazlı ürünler, jeller,toniklerde kullanılabilir.Herhangi bir pH sınırlaması yoktur Verstatil pc hidrolize karşı stabil ve elektrolitler ile uyumludur. Sonuç olarak, ürün stabilitesi üzerindeki Verstatil PC etkisi.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya