Anasayfa / FORMÜLLER / Sulfat Free Köpük Sabun

Sulfat Free Köpük Sabun Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1203


Köpük, ürün kullanımını azaltan en uygun ürün atış boyutunu sağlayan ve elleri durularken su kullanımını önemli ölçüde azaltan anlık bir köpük el sabunudur. Ellerinizi bu köpüren sabunla yıkamak, daha az su kullanımı, dolum başına daha fazla el yıkama ve daha lüks bir el yıkama deneyimi gibi faydaları artıracaktır.


Print

Sulfat Free Köpük Sabun

Köpük, ürün kullanımını azaltan en uygun ürün atış boyutunu sağlayan ve elleri durularken su kullanımını önemli ölçüde azaltan anlık bir köpük el sabunudur. Ellerinizi bu köpüren sabunla yıkamak, daha az su kullanımı, dolum başına daha fazla el yıkama ve daha lüks bir el yıkama deneyimi gibi faydaları artıracaktır.

Özellikler

Görünüm: Transparan, Viskoz

pH: 5.5-6

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEİYONİZE SU Aqua 82.90
BIOTERGE AS 40 Sodium C14-16 Olefin Sulfonate 1. Yüzey Aktif 8.00
ELOTANT MILCOSIDE 301 V2 Coco Glucoside 2. Yüzey Aktif 6.00
ELOTANT MILCOSIDE 200 Lauryl Glucoside 2. Yüzey Aktif 0.60
FLOCARE C107 Polyquaternium 7 Kondisyoner 0.80
TEQGUARD BDP Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroxyacetic Asit Koruyucu 1.00
ESANS Fragrance 0.70

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Diyonize su alınır , ham maddeler sırası ile ilave edilir.Homojen karışım oluncaya kadar karıştırılır. pH ayarlanır ,proses sonlanır.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

BIOTERGE AS 40

Mükemmel viskozite, köpük özellikleri ve yumuşaklık sağlayan anyonik yüzey aktif. HI & I temizlik ve kişisel bakım uygulamaları, tarımsal formülasyonlar ve beton bazlar, yangın söndürme köpükleri ve toz kontrolü için kullanılan inşaat ürünleri için ideal bir yüzey aktif maddedir.

ELOTANT MILCOSIDE 301 V2

Noniyonik, doğal yollardan elde edilmiş, iritasyonu düşük, sülfat içermeyen, EO, PEG içermeyen yüzey aktif. Temizleme gücü ve köpük verme gücü yüksek. Banyo ürünleri, bebek şampuanları, yüz temizleme jellerinde kullanılır. Geniş pH aralığında uyumludur.

ELOTANT MILCOSIDE 200

İrritasyonu düşük,doğal, nonyonik yüzey aktif madde.Diğer yüzey aktif maddelerle sinerjik etki oluşturarak özellikle viskozite arttırmaya yardımcı olur.

FLOCARE C107

PQ7, sulu bir poliquaternium-7 çözeltisidir. Şampuanlar için mükemmel bir kondisyonerdir ve cilt temizleyicileri için mükemmel bir yumuşatıcıdır. Bu ürün aynı zamanda cilt temizleyicileri için mükemmel bir yumuşatıcıdır. Sıvı bir el sabunu formülünde birleştirildiğinde, ellere pürüzsüz ipeksi bir his sağlar. Anyonik sürfaktan sistemleri ile uyumludur. Bu son derece önemli kopolimer, saç bakım ürünlerinin ıslak ve kuru özelliklerini iyileştirmek ve cilt bakım ürünlerinde hissi arttırmak için tavsiye edilir

TEQGUARD BDP

TEQGUARD® BDP Phenoxyethanol, Benzoic Acid ve DeDehydroacetic Acid kombinasyonundan yapılmış geniş spektrumlu bir aktiviteye sahip olan paraben free, formaldehit içermeyen bir koruyucu maddedir. Düşük bir toksisiteye sahip olması ile birlikte, suda çözünür.Kullanım aralığı %0,2-1,2 arasındadır.Durulanmayan ve durulanan formülasyonlarda, katyon ve anyon sistemler dahil olmak üzere çok çeşitli formüllerde uyumludur.saç bakımı, cilt bakımı, bebek ürünleri,şampuanlar,kondisyonrler gibi çok çeşitli ürünlerde kullanılabilir.pH 2 ile 7 arasındaki ürünlerde kullanılmaktadır.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya