Anasayfa / FORMÜLLER / Göz Altı Morlukları İçin Soğuk Proses Krem

Göz Altı Morlukları İçin Soğuk Proses Krem Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1304


Kullanılan Aktifler ile göz altı morluklarından kurtulabilirsiniz. göz çevresindeki koyu halkaları anında aydınlatarak yorgun görünümün azalmasına yardımcı olur. Anında dinlenmiş ve ışıl ışıl bir görünüm sunar. Cilt tarafından hızlıca emilerek hassas göz çevresi bölgesini güçlendirmeye destek olur.


Print

Göz Altı Morlukları İçin Soğuk Proses Krem

Kullanılan Aktifler ile göz altı morluklarından kurtulabilirsiniz. göz çevresindeki koyu halkaları anında aydınlatarak yorgun görünümün azalmasına yardımcı olur. Anında dinlenmiş ve ışıl ışıl bir görünüm sunar. Cilt tarafından hızlıca emilerek hassas göz çevresi bölgesini güçlendirmeye destek olur.

Özellikler

Görünüm: Beyaz,Krem Gel

pH: 5.5-6.5

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEİYONİZ SU Water 84.00
CERNILYS Cedrus Atlantica Bark Extract Aktif Madde 3.00
GLİSERİN (PHARMA) Glycerine pharam grade Yağlandırıcı; Humektan 2.00
ISOFOL 20N Octyldodecanol Yağlandırıcı; Humektan 3.00
LIKIT PARAFIN Liquid parafine Yağlandırıcı; Humektan 3.00
TEQGUARD EHGP Ethylhexylglycerin ;Phenoxyethanol Koruyucu 1.00
TEQFEEL CD 15 Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol Kondisyoner 1.00
SIMULGEL INS100 Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer , Isohexadecane, Polysorbate 60 Kıvamlaştırıcı 3.00

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Deiyonize su alınır içerisine karıştırıcı altın da iken sımulgel INS 100 ilave edilir çözülünceye kadar karıştırılır.Daha sonra diğer ham maddeler sırası ile ilave edilir.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

CERNILYS

Göz çecresindeki morluk ve torbalar için yapılmış in vivo ve invitro testleri vardır. Göz çevresindeki koyu rengi %58 azaltır. Aktifin koyu renginden dolayı bitmiş ürünün rengini sarartabilir. %3 kullanılması tavsiye edilir.

GLİSERİN (PHARMA)

Gliserin cilt bakım formülasyonlarında en önemli ve en yaygın olarak kullanılan maddelerden biridir. Suda çözünen, kokusuz, renksiz, doğal nemlendirici olan gliserin, yaygın olarak nemlendirici, çözücü veya yağlayıcı olarak kullanılır.

ISOFOL 20N

Emollient yağlandırıcı, dogal wax esterleri gibi losyon ve kremlerde kullanılan yağlandırıcı. Krem ve losyon. İyi bir piğment ıslatma özelliği vardır. Yapışkanlık azaltıcı ve kuru ve iyi bir cilt hissiyatı sağlar.

LIKIT PARAFIN

Cilde yağlılık hissi vererek nemlendirme hissiyatını artırır.

TEQGUARD EHGP

Tüm kozmetik ürünlerinde kullanılabilecek geniş spektrumlu koruyucudur. Güvenli bir koruyucu olup bakteri, maya ve mantara karşı etkilidir. tüm cilt bakım ürünlerinde durulanan ve durulanmayan kullanılabilir. Paraben, Formaldehit ve CIT/MIT içermez. Sıvı kozmetik koruyucu ıslak mendil ve hassas uygulamalar için uygundur. Bu hafif sıvı karışımı şeffaf jeller için ideal bir çözümdür ve hidroliz, sıcaklık ve pha karşı kararlıdır

TEQFEEL CD 15

Saç şekillendiricileri, Saç serumlarında ve kremelrde kullanılan yayılmayı artırıcı , sabunlaşma önleyici silikon. Cilde yumuşaklık kazandırır, kuru ipeksi bir his sağlar ve saç üzerinde parlaklık ve yüksek ferahlama etkisi sağlar.

SIMULGEL INS100

Elektrolite dayanıklı olmayan, yumuşak hafif hissiyatlı kremler yapmada kullanılan emülgatör ve kıvamlaştırıcı. Ferahlatıcı bir hissiat verir. Bu ürün ile yapılmış kremler cilt üzerinde çabuk erir. Geniş bir pH aralığında kullanılabilir.Nötralizasyona gerek yoktur.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya