Anasayfa / FORMÜLLER / Beyazlatıcı Serum

Beyazlatıcı Serum Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1325


Leke karşıtı kompleks ile cildin üzerinde oluşan lekeleri giderir ve cildinize olduğundan daha genç bir görünüm kazandırır. Cildi nemlendirir ve canlandırır. Yoğun jel dokusu ile cilde anında nüfuz eder.


Print

Beyazlatıcı Serum

Leke karşıtı kompleks ile cildin üzerinde oluşan lekeleri giderir ve cildinize olduğundan daha genç bir görünüm kazandırır. Cildi nemlendirir ve canlandırır. Yoğun jel dokusu ile cilde anında nüfuz eder.

Özellikler

Görünüm: şeffaf.viskoz

pH: 6.8-7.3

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEİYONİZ SU DEİYONİZ SU 94.00
SEPIMAX ZEN Polyacrylate Crosspolymer-6 Kıvamlaştırıcı 1.00
SEPIWHITE MSH Undecylenoyl phenylalanine Aktif Madde 2.00
AQUAXYL Xylitylglucoside & Anhydroxylitol & Xylitol Aktif Madde 2.00
TRIETHANOLAMIN (TEA) Triethanolamin (TEA) pH Ayarlayıcı Kullanımı
TEQGUARD EHGP Ethylhexylglycerin ;Phenoxyethanol Koruyucu 1.00

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Deiyonize suyun yarısı alınınır . İçerisine sepımax zen ilave edilir çözülünceye kadar karıştırılır.Diğer yarısına ısıtıcı altın da sepıwhıte MSH ilave edilir.sıcaklık 50-55 arasında çözülünceye kadar karıştırılır aynı zaman da TEA ile ph yükseltilip çözüldükten sonra sepıwhıte MSH -sepımax zen üzerine ilave edilir. iki karışım homojen olduktan sonra diğer ham maddeler sırası ile karışıma ilave edilir.Son oalarak koruyucu ve esans ilavesi yapılıp proses sonlanır.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

SEPIMAX ZEN

Elektrolite ve ph değişimine çok dayanıklı, askıda tutabilen transparan ve opak sistemler için uygun, yağı emülsiye eden kıvamlaştırıcı polimer.

SEPIWHITE MSH

HSM, bir a-HSM antagonisti olarak doğrudan melanin sentezinde yer alan önemli bir amino asit olan Fenilalaninden geliştirilen bir solüsyondur. HSM, tirozinazın metabolik aktivasyonunu önleyen eşsiz bir etki modu sağlar. AHAs ile 7 gün içinde flaş aydınlatması sağlanır. 2 aylık tedavi sonrası kontrast aydınlanır ve hiperpigmente bölgeler (yaşlanma lekeleri) hafifletilir.

AQUAXYL

Tüm cilt katmanları boyunca nem dolaşımı ve hiyalüronik asidin arttırılması için 3D hidratasyon sağlar. 24 saat içinde su kaybını sınırlayarak cilt bariyeri güçlendirilir. 28 günde daha yumuşak pürüzsüz bir cilt sağlar. Özel anti dehidrasyon kalkanı sayesinde su kayıplarını azaltılır. Koruyucu içermez.

TRIETHANOLAMIN (TEA)

Asitlerin nötralizasyonlarında kullanılır, pH ayarlayıcı. Bulaşık deterjanlarında (LABSA miktarına bağlı olarak değişir), Saç jölesinde (%0,5-0,9), Kremlerde (pH 5,5-6 olacak şekilde) kullanılır.

TEQGUARD EHGP

Tüm kozmetik ürünlerinde kullanılabilecek geniş spektrumlu koruyucudur. Güvenli bir koruyucu olup bakteri, maya ve mantara karşı etkilidir. tüm cilt bakım ürünlerinde durulanan ve durulanmayan kullanılabilir. Paraben, Formaldehit ve CIT/MIT içermez. Sıvı kozmetik koruyucu ıslak mendil ve hassas uygulamalar için uygundur. Bu hafif sıvı karışımı şeffaf jeller için ideal bir çözümdür ve hidroliz, sıcaklık ve pha karşı kararlıdır

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya