Anasayfa / FORMÜLLER / Yara Jeli -2

Yara Jeli -2 Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1353


Lipidik dengeyi ve dolayısıyla cilt bariyerini korur, epidermisi yeniler, yara iyileşmesini iyileştirir, iltihaplanmaya karşı savaşır.


Print

Yara Jeli -2

Lipidik dengeyi ve dolayısıyla cilt bariyerini korur, epidermisi yeniler, yara iyileşmesini iyileştirir, iltihaplanmaya karşı savaşır.

Özellikler

Görünüm: losyon

pH: 5-6

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEİYONİZ SU Water 86.20
SEPIMAX ZEN Polyacrylate Crosspolymer-6 Kıvamlaştırıcı 1.50
TEQFEEL 100 Dimethicone Kondisyoner 6.00
TEQGUARD EHGP Ethylhexylglycerin ;Phenoxyethanol Koruyucu 1.00
ESANS Fragrance 0.20
AQUASIL OIL -INCA INCHI Inca inci oil water soluable Yağlandırıcı; Humektan 4.50
NaCI NaCI 0.20

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Deiyonize su alınır sepımax zen ilavesi yapılıp çözülünceye kadar karıştırılır.Daha sonra diğer ham maddeler sırası ile ilave edilir son olarak koruyucu ve esans ilavesi yapılıp proses sonlanır.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

SEPIMAX ZEN

Elektrolite ve ph değişimine çok dayanıklı, askıda tutabilen transparan ve opak sistemler için uygun, yağı emülsiye eden kıvamlaştırıcı polimer.

TEQFEEL 100

Mükemmel yumuşaklık,yumuşak-kaygan-ipeksi bir his,şampuanlar için iyileştirici etki,parlaklık. Cilt koruyucu,güneş kremi,makyaj,losyon,şampuan,saç spreyi,yosun modellemesi,renkli kozmetik de kullanılır.

TEQGUARD EHGP

Tüm kozmetik ürünlerinde kullanılabilecek geniş spektrumlu koruyucudur. Güvenli bir koruyucu olup bakteri, maya ve mantara karşı etkilidir. tüm cilt bakım ürünlerinde durulanan ve durulanmayan kullanılabilir. Paraben, Formaldehit ve CIT/MIT içermez. Sıvı kozmetik koruyucu ıslak mendil ve hassas uygulamalar için uygundur. Bu hafif sıvı karışımı şeffaf jeller için ideal bir çözümdür ve hidroliz, sıcaklık ve pha karşı kararlıdır

AQUASIL OIL -INCA INCHI

Inca Inchi, özellikle köpürmeme ve hafif temizleme özelliğiyle, losyon temizlemek için üretilmiştir. Ayrıca inca inchi yağı doğal olarak yenilenen (omega-3 ve -6), iyileştirme ve cilt esnekliği faaliyetlerine sahiptir. İçerdiği emülgatörler sayesinde suda çözünmektedir.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya