Kozmetik - Gece Yüz Bakım Kremi Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1225


Sıkılaştırıcı gece kremi, yoğun yapısı ile gece boyunca cilt yüzeyindeki kırışıkları ve derin çizgileri azaltarak, cilde sıkılık ve dolgunluk kazandırır.İçeriğinde bulunan aktifler ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır. Anti Agening aktifler ile kırışıklıkları engellemeye yardımcı olur


Sıkılaştırıcı gece kremi, yoğun yapısı ile gece boyunca cilt yüzeyindeki kırışıkları ve derin çizgileri azaltarak, cilde sıkılık ve dolgunluk kazandırır.İçeriğinde bulunan aktifler ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırır. Anti Agening aktifler ile kırışıklıkları engellemeye yardımcı olur

Özellikler

Görünüm: Beyaz Krem

pH: 6-7

Stability: Parfümünüz ile stabilite yapınız.


Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
A DEIYONIZE SU Aqua 63.9
A SEPIPLUS 400 Polyacrylate 13 (and) Polyisobutene (and) Polysorbate 20 Kıvamlaştırıcı 2.3
A AQUAXYL Xylitylglucoside & Anhydroxylitol & Xylitol Aktif Madde 3
B MONTANOV 82 Cetearyl Alcohol (and) Coco Glucoside Emülgatör 1
B TIMECODE Palmitoyl Glycine Aktif Madde 1
B ORGANIC LIPACTIVE INCA INCHI WO Plukenetia Volubilis Seed Oil (and) Tocopherol Yağlandırıcı; Humektan 2
B TEQFEEL D5 Cyclopentasiloxane Silikonlar 2
B MONTANOV L C14-22 Alcohol (and) C12-20 Glucoside Emülgatör 3
B SHEA BUTTER Shea butter Yağlandırıcı; Humektan 4
B WAGLINOL 1449 NF Isononyl Isononanoate 1. Yüzey Aktif 14
C ESANS Fragrance 0.3
C TEQGUARD PC Phenoxyethanol; Caprylyl Glycol Koruyucu 1
C LIFTISS Aqua (and) Adansonia Digitata Pulp Extract (and) Xanthan Gum Aktif Madde 2.5

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

A fazı kendi içerisinde karıştırılır ve 70-80 dereceye ısıtılır. B fazı kendi içerisinde karıştırılır ve 70-80 dereceye ısıtılır. İki faz aynı sıcaklıkta iken B fazı A fazına karıştırıcı altında ilave edilir. sıcaklık 40 derecenin altına düştüğünde C fazında bulunan hammaddeler sırası ile ana faza ilave edilir.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

AQUAXYL

Tüm cilt katmanları boyunca nem dolaşımı ve hiyalüronik asidin arttırılması için 3D hidratasyon sağlar. 24 saat içinde su kaybını sınırlayarak cilt bariyeri güçlendirilir. 28 günde daha yumuşak pürüzsüz bir cilt sağlar. Özel anti dehidrasyon kalkanı sayesinde su kayıplarını azaltılır. Koruyucu içermez.

MONTANOV 82

Zengin his yoğun kremden spreylenebilir ürünlere kadar doğal kökenli O / W emülgatör. Her çeşit yağı emülsiye eder. (ester, madeni, bitkisel, silikon) Zengin, yumuşak dokunuş sağlar, Uygulamadan sonra uzun süreli nemlendirme etkisi 5HR (in vivo) Yeniden yapılanma özelliği: TEWL azaltılması (in vitro) ECOCERT tarafından onaylı, Güneş koruma maddeleri ile mükemmel uyumluluk Düşük sıcaklıklarda stabildir (-18 ° C)

MONTANOV L

Doğal bir OW emülgatörü olan bu ürün ile spraylenebilen veya kıvamlı kremler üretebiliriz. Doğal bir hissiyatı vardır.

SHEA BUTTER

Nemlendirme özelliği vardır. Cilt hissini arttırır. Anti inflammatuar etkisi vardır. Karite yağı (shea butter), Afrika?da yetişen karite ağacının cevizlerinden elde edilen, uçuk sarı veya fildişi rengi bir yağdır. Dünya üzerinde bilinen en güçlü doğal nemlendiricilerden biridir. Genelde kozmetikte kullanılır. Shea yağı yenebilir, dolayısıyla yemeklerde de kullanılabilir. Örneğin bazı çikolatalar içinde, kakao yağı yerine kullanıldığı olur. Vücut sıcaklığında eridiğinden dolayı, deri tarafından kolayca emilir ve yağlı bir his bırakmaz.

ORGANIC LIPACTIVE INCA INCHI WO

Çok iyi cilt nemlendirme özelliği ve çatlak önleme özelliği. Ayak ve el bakım ürünlerinde kullanılır. İçermiş olduğu zengin omega asitleri ile cildi korur yeniler epidermis tabakasını kalınlaştırır. Organik Lipactive WO inca Inchi® Amazonda yetişen bir bitkiden türetilir. Bu doymamış yağ asitleri bakımından zengin olduğunu ve alfa-linolenik esansiyel yağ ve linoleik asitler arasında ilginç bir orantıya sahip olduğu için diyet takviyelerinde de kullanılmaktadır. Bugün itibariyle, bu patentli lipactive omega 3 kaynağıdır ve kişisel bakım uygulamaları çok ümit vericidir.

WAGLINOL 1449 NF

Yumuşatıcı, anti-statik ajan ve cilt bakım maddesi gibi davranır. Cilt bakım ürünlerinde kullanılır.

TEQFEEL D5

Kullanımı ve yayılması kolaydır, cilde ve saça yumuşak ve kaygan bir his verir ve buharlaşmadan sonra kalıntı bırakmaz. Ayrıca yüzey gerilimini azaltabilir ve pigmentleri iyi dağıtmaya yardımcı olabilir. Taşıyıcı baz ve çözücü olarak kullanılan uçucu bir silikondur. Antiperspiranlar, deodorantlar, saç spreyleri, temizlik kremleri, cilt kremleri, losyonlar ve sopa ürünleri, banyo yağları, güneş ve tıraş ürünleri, makyaj ve tırnak cilalarında kullanılabilir

LIFTISS

SB, baobab ağacının meyvesinin özütü olup, cildi sıkılaştırıp nemlendirerek kırışıklıkları azaltır. Hemen bir kırışık önleme etkisi ve parlaklık veren yumuşatma etkisi vardır. Cildi enerjize eder ve ipeksi bir doku kazandırır. Bu ürün tensör / kaldırma bakımı, göz çevresi bakımı, parlaklık serumu ve nemlendirici bakım için önerilir. Anında düzeltici etki, anında etki göstererek cildin gerginliğini arttırır. Cildi yumuşatır

SEPIPLUS 400

Teqpolymer 400 silikon hissiyatı olan kaygan bir polimer. pH 3-12 arasında stabil olan ve elektrolit içeren ortamlara uygun bir kıvamlaştırıcı. Solvent içeren sistmelrde yağ fazının emülsiye edilmesinde etkili bir soğuk proses emülgatör. Yağ yada su fazına ilave edilebilir.

TEQGUARD PC

Modern cilt bakımı konsepti.Teqguard PC paraben ve formaldehit içermez. O / w- ve W / O-emülsiyon bazlı ürünler, jeller,toniklerde kullanılabilir.Herhangi bir pH sınırlaması yoktur Teqguard PC hidrolize karşı stabil ve elektrolitler ile uyumludur. Sonuç olarak, ürün stabilitesi üzerindeki Teqguard pc etkisi.

TIMECODE

PalGly derin kırışıklıklarda yüksek performanslı bir kırışık düzeltici. Inflammaging olarak da bilinen kronik sessiz inflamasyonu gidermeye yardımcı olur, zayıf oksijenasyon ve besin eksikliği nedeniyle mikro-dolaşımı arttırır ve kollajen organizasyonu ve sentez eksikliklerine yardımcı olur. Bu ürün aynı zamanda hassas ciltler için ve donuk / yorgun ciltler için önerilir.