HAMMADDELER

 Anasayfa / HAMMADDELER /SYMHAIR SHAPE&COLOR

SYMHAIR SHAPE&COLOR

Cetearyl Nonanoate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Linoleic Acid, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Camellia Oleifera Seed Oil
Bu ürün , saç hacmini ve elektriklenmeyi kontrol etmenin yanı sıra saç rengini gözle görülür şekilde korumak için özel olarak tasarlanmış buğday kepeği özü ve kamelya yağının yağda çözünen sinerjistik bir kombinasyonudur. Bu ürün, saç telini güçlendirir ve yüksek nem koşullarında bile buklelerin tutulmasına izin veren hafıza etkisi ile hacim ve elektriklenmede etkilidir. Aynı zamanda, pigmentlerin kaçışını önleyen kütiküllerin daha büyük bir kohezyonunu sağlar, böylece renk gözle görülür şekilde uzar ve ardışık yıkamalardan sonra bile parlak kalır.


Müşteri veya müşteri adaylarımız numune talep etmek veya sipariş vermek için kullanıcı adı ve şifre talebinde bulunmaları gerekmektedir. Detaylar ve bilgilendirme için 'customer.service@kalekimya.com' e-mail adresi üzerinden bize başvurabilirsiniz.
Kullanıldığı Sektörler
Kategori

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya