Kurumsal

 Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

src=/userfiles/images/kazimkaleagasi.jpg

1975 yılında Kimya Mühendisi Kazım Kaleağası tarafından Kale Kimya A.Ş. ile temeli atılan şirketler grubumuz Kozmetik, Deterjan, Tekstil, Yapıştırıcı, Metal, İlaç, Gıda ve Havuz sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşundan itibaren dünya çapındaki lider firmaların Türkiye tek yetkili distribütörü olmuştur.

Son 10 yılda ihracata verdiği önemle yurt dışı ofislerini açarak bilgi birikimini, tecrübesini ve teknik servis uzmanlığını Ortadoğu pazarı ile de genişletmiştir.

2013 yılında Düzde 1.OSB'de 10.000 m2 lik alanda yeni üretim tesisi ile Türk Kimya Sanayii'nde yatırımlarına başlamış ,2015 yılında fabrika faaliyetine başlamıştır..

2017 yılında Türkiye'nin 542. ARGE merkezi olarak kimyasal alanında yerli yeni ürün üretiminde çalışmalarına devam etmektedir. 7 Tübitak projesini başarı ile bitirmiş olan Kale Kimya Grubu ArGE yatırımlarına devam etmektedir.

2020 yılında Gebze Organize sanayisinde ikinci fabrika yatırımları başlamıştır.

DEĞERLERİMİZ

  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini önemseyen,
  • Sürekli gelişimi ve verimliliği hedefleyen,
  • Takım ruhuna değer vererek  çalışan mutluluğunu önemseyen,
  • Çevreye saygılı ve etik ilkelere bağlı bir aile olmak

ŞİRKET MİSYONU

Yüksek kaliteli ürünlerimizi rekabetçi fiyatlarla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak Uluslararası pazarlarda servis vermek.


ŞİRKET VİZYONU

Uluslararası platformda servis verdiği sektör ve pazarlarda lider firmalar arasında  yer almayı amaçlamakta olup en son teknolojik ürünleri, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir bir ekosistem yaratarak gelecek nesillere aktarmak önceliğidir.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya