Anasayfa / FORMÜLLER / Saç Wax- Toz

Saç Wax- Toz Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1411


Saç diplerini kaldırarak hacimlendirir ve mat görünüm kazandırır İnce telli ve normal saçlar. Ekstra hacim için saç diplerine uygulayın. Mat ve dağınık görünüm için tüm saça uygulayın.


Print

Saç Wax- Toz

Saç diplerini kaldırarak hacimlendirir ve mat görünüm kazandırır İnce telli ve normal saçlar. Ekstra hacim için saç diplerine uygulayın. Mat ve dağınık görünüm için tüm saça uygulayın.

Özellikler

Görünüm: beyaz toz

pH: 6,5-7,5

Stability: Parfümünüz ile stabilite yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
SİDENT 22 HYDRATED SILICA 56.80
GLİSERİN (PHARMA) Glycerine pharam grade Yağlandırıcı; Humektan 20.00
DRY FLO TS Tapioca Starch;Polymethylsilsesquioxane Estetik Modifiye Ajan 15.00
AMPHOMER Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacry Fixatif- Şekillendirici Polimer 6.00
SODYUM BENZOAT Sodium Benzoate 0.20

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Sident 22 behere alınır karıştırıcı altında gliserin yavaş yavaş ilave edilir, Tamamen karıştıktan sonra kalan girdiler ilave edilir.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

GLİSERİN (PHARMA)

Gliserin cilt bakım formülasyonlarında en önemli ve en yaygın olarak kullanılan maddelerden biridir. Suda çözünen, kokusuz, renksiz, doğal nemlendirici olan gliserin, yaygın olarak nemlendirici, çözücü veya yağlayıcı olarak kullanılır.

DRY FLO TS

DRY-FLO TS nişastası, GDO katkısız, alüminyum içermeyen, modifiye edilmiş tapyoka nişastasıdır. Polimetilsilseskioksan ile modifikasyonu cilde kadifemsi bir yumuşaklık kazandırır. DRY-FLO TS nişastası, çeşitli kozmetik ürünlerdeki estetiği geliştiren, etkili bir katkı maddesidir. DRY-FLO TS nişastası, bir talk yerine kullanılabilir ve en yağlı formülasyonlarda bile yağlanmayı hafifletmeye yardımcı olur.

AMPHOMER

AMPHOMER polimer, amfoterik bir akrilik saç sabitleyicidir ve pazar lideri sertlik ve görülmemiş yüksek nemde bukle tutma özellikleri sunar. Tüm sıcaklık ve nem koşullarında nihai kontrol için benzersiz tutma gücü olan sert bir reçinedir. AMPHOMER polimeri, geleneksel ve düşük VOC aerosol ve pompalı saç spreylerinde, köpük, jöleler, kremler, pomatlar ve tutkallar gibi stil yardımcı malzemelerinde uzun ömürlü son tutuş istendiği durumlarda uygulanabilir.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya