Anasayfa / FORMÜLLER / Kıvamlı Çamaşir Suyu

Kıvamlı Çamaşir Suyu Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 478


Teqrosyl 30 ve Ammonyx M in birbirleri ile oluşturduğu sinerjik etki sayesinde hypoklorit kıvam alır ve kullanıldığı yüzeylerde daha uzun süre tutunarak hijyen sağlar


Print

Kıvamlı Çamaşir Suyu

Teqrosyl 30 ve Ammonyx M in birbirleri ile oluşturduğu sinerjik etki sayesinde hypoklorit kıvam alır ve kullanıldığı yüzeylerde daha uzun süre tutunarak hijyen sağlar

Özellikler

Görünüm: Berrak,viskoz sıvı

pH: 12-14

Stability: Parfümünüz ile stabilite yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
DEIYONIZE SU Water 53.90
TEQROSYL 30 Sodium lauryl sarcosinate 2. Yüzey Aktif 3.00
SODIUM HYPOCHLORIDE(%14) 36.00
NAOH Sodium Chloride 2.00
ESANS Fragrance 0.10
TEQAMINE M Myristyl amine oxide 2. Yüzey Aktif 5.00

Uyarılar

Üretim reaktörü ve karıştırıcısı plastik olmalıdır.Kullanılan üretim suyunda demir kesinlikle olmamalıdır. Kullanılacak olan esans mutlaka klora dayanıklı seçilmelidir.


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Su alınır,Teqrosyl 30 eklenerek yaklaşık 10 dakika karıştırılır. Ammonyx M ilave edilir ve 10 dakika karışması sağlanır. Sodyum hypoklorit eklenir ,homojen karışım sağlanır.Kostik ilavesi ile ürün kıvam almaya başlayacaktır.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

TEQROSYL 30

Özellikle klora karşı dayanıklılığı yüksek anyonik yüzey aktif.Kozmatik-detarjanda köpük arttırıcı özelliğinden dolayı ikincil yüzey aktif madde olarak kullanılır. Kıvamlı çamaşır suyu (%2-5), Detarjan ve Kozmetik (%3-10), Bebe şampuanı (%3-8)

TEQAMINE M

Özellikle hipokloritin kıvamlaştırılmasında ve aktif klorun stabil kalmasında kullanılan yüzey aktiftir.Kozmetik ve deterjan formüllerinde de köpük arttırıcıaktif olarak kullanılır. Kıvamlı hipoklorit(%3-5), Deterjan ve Kozmetik (%2-10)

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya