Anasayfa / FORMÜLLER / Halı Şampuanı- Matik

Halı Şampuanı- Matik Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 105


Köpüksüz non iyonik ve dispergatörler ile temizliğin yanısıra hidrojen peroksitdin formülde stabilizasyonu sağlanarak leke çıkarma özellği güçlendirilmiş makineye uygun halı şampuanı.


Print

Halı Şampuanı- Matik

Köpüksüz non iyonik ve dispergatörler ile temizliğin yanısıra hidrojen peroksitdin formülde stabilizasyonu sağlanarak leke çıkarma özellği güçlendirilmiş makineye uygun halı şampuanı.

Özellikler

Görünüm: Transparan likid

pH: 5-6

Stability: Parfümünüz ile stabilite testi yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
ACUSOL 497N ;497NG Acrylic/Maleic Copolymer Dispersan 4.00
BUTİL Dİ GLİKOL BUTIL CARBITOL SOLVENT 3.00
CITRIK ASIT (MONOHIDRAT)/BBCA CITRIK ASIT (MONO HIDRAT) 0.29
DEIYONIZE SU Water
HİDROJEN PEROKSİT %35 HYDROGEN PEROXIDE%35 3.00
KATHON CG ICP II CIT/MIT Koruyucu 0.10
LIALET 111/7 Undeceth-7 1. Yüzey Aktif 1.40
LIALET 125-7 Oxo Alkol C12-15 7EO 1. Yüzey Aktif 1.40
TEQROSYL 30 Sodium lauryl sarcosinate 2. Yüzey Aktif 1.50
TEQ AF 30 Antifoam Köpük Kesici 1.00
TEQPHOS 2060 Diethylene triamine penta methylene phosphonic Acid Şelatlama Ajanı 0.50
FAZ PARFÜM Fragrance 0.30

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Ham maddeleri sırası ile su içerisinde karıştırınız.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

LIALET 111/7

Bu noniyonik yüzey aktifin çok dengeli bir HLB si vardır. O/W emülsyonlar için iyi bir emülgatördür. Islatma ve yağ alma gücü çok iyidir. %1 lik sudaki çözeltisinin bulanma noktası 53-55C dir. HLB:12.8

LIALET 125-7

Düşük IsIda etkin temizleme özelligi olan toz deterjanda kullanılan lineer yapida noniyonik. Yağ çözme gücü yüksektir. Genel Temizlik 1-3%; Toz deterjan 1-10%; Yag / Kir Coz 3-5%

TEQROSYL 30

Özellikle klora karşı dayanıklılığı yüksek anyonik yüzey aktif.Kozmatik-detarjanda köpük arttırıcı özelliğinden dolayı ikincil yüzey aktif madde olarak kullanılır. Kıvamlı çamaşır suyu (%2-5), Detarjan ve Kozmetik (%3-10), Bebe şampuanı (%3-8)

ACUSOL 497N ;497NG

Çok iyi dispersanttır. Akriklik homopolimerlerden daha yüksek kelatlama kapasitesi. Sürekli yüksek stabilitesi sayesinde I&I uygulamalarında mükemmel yemek kiri sökücü olarak çalışır.

TEQPHOS 2060

Metal iyonlarını bağlama özelliği vardır. Dispersiyon etkisi sayesinde etkili sequesteran özellik istenen formüller için çok yoğun bir üründür. Soğutma, boiler su sistemlerinde kireç ve korozyon inhibitörü olarak, metal kaplama formüllerinde, kağıt sanayi kimyasallarında ve temizlik formülasyonlarında kullanılır.

KATHON CG ICP II

KATHON CG / ICP II nin geniş spektrumlu etkinliği, mükemmel fiziksel ve kimyasal uyumluluk ve önerilen kullanım seviyelerinde düşük toksisite, formülatörlere diğer ticari koruyuculara ekonomik, etkili ve çevresel olarak kabul edilebilir bir alternatif sunar.Biosit üreten firmalar için yüksek aktivitede çok geniş spektrumlu bakteri, mantar ve mayaya karşı etkili konsantre koruyucu.

TEQ AF 30

Deterjan ve diğer endüstriyel formülasyonlarda köpük kesici olarak. Deterjan, yumuşatıcı ve diğer endüstriyel formülasyonlarda (%0,05-2)

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya