Anasayfa / FORMÜLLER / Saç & Sakal Argan Yağı

Saç & Sakal Argan Yağı Formüllerimizin revize süreci devam etmektedir

No : 1137


Argan yağı saçı-sakalı besleyerek daha canlı ve parlak gözükmesine yardımcı olur.Badem yağı vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olmasından dolayı saçı besler.


Print

Saç & Sakal Argan Yağı

Argan yağı saçı-sakalı besleyerek daha canlı ve parlak gözükmesine yardımcı olur.Badem yağı vitamin ve mineral açısından oldukça zengin olmasından dolayı saçı besler.

Özellikler

Görünüm: Berrak, hafif viskoz sıvı

pH:

Stability: Parfümünüz ile stabilite yapınız.

Formülasyon

  Faz   Ticari Adı   Kimyasal Adı   Kategori   %
TEQFEEL CD 15 Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol Kondisyoner 50.00
TEQFEEL D5 Cyclopentasiloxane Silikonlar 40.00
TEQFEEL SHINE 146 Phenyl Trimethicone Kondisyoner 5.00
BADEM YAĞI Almond Oil Yağlandırıcı; Humektan 3.00
ARGAN YAĞI Argania Spinosa Kernel Oil Aktif Madde 2.00

Uyarılar


Verilen tüm formüller yol gösterici niteliktedir. Ürünlerdeki patent hakkı üreticiye aittir

Proses

Teqfeel CD 15 alınır ve üzerine Teqfeel D5 eklenerek 15 dakika karıştırılır. Diğer hammaddeler sırasıyla eklenerek homojen karışım sağlanır ve proses tamamlanır.

Kale Kimya`dan tedarik edilebilecek Hammaddeler

TEQFEEL CD 15

Saç şekillendiricileri, Saç serumlarında ve kremelrde kullanılan yayılmayı artırıcı , sabunlaşma önleyici silikon. Cilde yumuşaklık kazandırır, kuru ipeksi bir his sağlar ve saç üzerinde parlaklık ve yüksek ferahlama etkisi sağlar.

TEQFEEL D5

Kullanımı ve yayılması kolaydır, cilde ve saça yumuşak ve kaygan bir his verir ve buharlaşmadan sonra kalıntı bırakmaz. Ayrıca yüzey gerilimini azaltabilir ve pigmentleri iyi dağıtmaya yardımcı olabilir. Taşıyıcı baz ve çözücü olarak kullanılan uçucu bir silikondur. Antiperspiranlar, deodorantlar, saç spreyleri, temizlik kremleri, cilt kremleri, losyonlar ve sopa ürünleri, banyo yağları, güneş ve tıraş ürünleri, makyaj ve tırnak cilalarında kullanılabilir

TEQFEEL SHINE 146

Yumuşak pürüzsüz his,kozmetik ürünler için yumuşatıcı,saç bakım uygulamalarında sıcağa ve parlaklığa karşı dayanıklı,ter önleyiciler için yağsız yumuşatıcı özellik veren silikon. Deodorantlarda beyazlık önleyici silikon. Saç bakım ürünleri,ter önleyiciler,cilt bakım ürünleri,kozmetik ürünler

BADEM YAĞI

E vitamini, protein, potasyum ve çinko ve birçok diğermineral tarafından zengin olduğundan cilt ve saça çok faydalıdır.

ARGAN YAĞI

Argan yağı, argan ağacının meyvesinin bademinden çıkarılır. Bu eşsiz ağaç sadece Fasın Güneybatı kesiminde yetişir. Argan yağı unsaponifiables, tokoferoller ve E vitamini açısından çok zengindir. cildin kurumasına ve yaşlanmasına karşı savaşmak için ideal olan aktif yağdır. Tırnakları güçlendirmek için de mükemmeldir. Fonksiyonlar: kırık önleme, kırışıklık önleme, antioksidan, yumuşatıcı, nemlendirici, sertleştirme, anti-akne, egzama tedavisi, ve yanıklar tedavi amaçlı kullanılır.

Designed & Developed by CLA23 Web Lab | Copyright © 2019 Kale Kimya